به گزارش اورمولو و بر اساس منابع محلی یک هوایپما در نزدیکی روستای خان‌شان شهر اورمیه سقوط کرده است.
93/2/31 - 13:37 2014/5/21 13:37

 

 به گزارش  فارس  در پی شایعه‌ای مبنی بر سقوط یک فروند هواپیما در کارخانه قند ارومیه خبرگزاری فارس به منظور بررسی صحت و سقم این خبر طی تماس تلفنی با رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی به بررسی این خبر پرداخت.
سرهنگ خسرو گل محمدی در این خصوص اظهار داشت: خبر سقوط هواپیما در ارومیه تکذیب می‌شود.

به گزارش عصرایران در ارومیه،‌شاهدان عینی ساعتی پیش یک شیء پرنده را در آسمان ارومیه مشاهده کردند که در آسمان شعله ور شد و در منطقه ای خارج از شهر ناپدید شد و ظاهراً سقوط کرد.
در پی این حادثه ،‌ شایعه شد که یک فروند هواپیمای مسافری سقوط کرده است اما پیگیری های خبرنگاران عصرایران در ارومیه و تهران حاکی از آن بود که خوشبختانه این شایعه صحت ندارد و هیچ گونه هواپیمای مسافری در این شهر دچار سانحه نشده است.

خبرنگار عصرایران لحظاتی قبل از منطقه انگنه گزارش داد که این منطقه از نیروهای مسلح خالی شده و اوضاع به حالت عادی برگشته است. با این حال هیچ کدام از مسوولان استان،‌ در این باره توضیح نداده اند و فقط به این نکته که هیچ "هواپیما"یی سقوط نکرده است بسنده کرده اند.
 
همچنین علیرضا رادفر معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی حوالی ساعت یک بامداد در گفتگو با سایت محلی جوان پرس با تکذیب سقوط هواپیما گفت: خوشبختانه و الحمدالله هیچ مشکلی در استان نیست و هیچ هواپیمایی سقوط نکرده است.

دکتر یحیی زینالپور مدیر عامل جمعیت هلال احمر هم  در گفتگو با جوان پرس اعلام کرد ، به محض اطلاع به منطقه رفتیم وخوشبختانه هیچ گونه مورد مشکوکی مشاهده نشد.
با این حال هیچ کدام از این دو مقام مسوول درباره ماهیت شی‌ ء نورانی که باعث نگرانی مردم منطقه شد ،‌توضیحی ندادند و تا لحظه مخابره این خبر که حدود دو ساعت از نیمه شب گذشته ،‌ همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
گفتنی است این شی ء نورانی که در آسمان ارومیه دچار حریق شد ،‌در همه نقاط شهر دیده شده است.
نکته قابل توجه این که در پی انتشار این خبر ،‌ هموطنانی از زنجان ، تبریز و میانه به عصرایران اطلاع داده اند که یک شی ء نورانی را در آسمان شهرهای خود دیده اند.

شما به این دروغ چه مدالی میدهید :
  • منابع دروغ
  • منابع تکذیب
ارومیه نیوز
سه شنبه 30 ارديبهشت 1393
خبرگزاری فارس
جمعه 4 خرداد 1397
عصر ایران
جمعه 4 خرداد 1397
			

ارسال دیدگاه

1
6
~ 85.7 %
~ 0 %
~ 14.3 %