به گزارش شارا محمدعلی وکیلی، مدیرمسئول روزنامه ابتکار، مدیرعامل خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی(ایرنا) در دولت یازدهم خواهد شد.
92/5/21 - 16:25 2013/8/12 16:25

 

 

محمدعلی وکیلی، مدیرمسئول روزنامه ابتکار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مباحث مطرح شده مبنی بر انتصاب وی به‌عنوان مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) اظهار داشت: این شایعات را صریحاً تکذیب می‌کنم.
وی ادامه داد: تا استقرار وزیر ارشاد چند روزی زمان باقی مانده است و باید صبر کرد تا وزیر ارشاد در وزارتخانه مستقر شود و بعد از آن گمانه‌زنی کرد.
مدیرمسئول روزنامه ابتکار در پاسخ به این سؤال "آیا با شما دراین‌باره صحبت شده است؟"، گفت: در گمانه‌زنی‌های عمومی نام بنده هم جزو اسامی مدیرعاملی ایرنا بوده است، اما تصمیم دولت اعلام نشده و از جانب دولت نیز تصمیمی به بنده ابلاغ نشده است.
وکیلی تصریح کرد: باید تا روزی که وزیر ارشاد مستقر می‌شود، صبر کرد. البته نیروهای باتجربه‌تری در مجموعه ایرنا حضور دارند که نوبت به بنده نمی‌رسد و این افراد استحقاق بیشتری دارند.
به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر از محمدعلی وکیلی مدیرمسئول روزنامه ابتکار به‌عنوان گزینه قطعی مدیرعاملی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران نام برده می‌شود.
شما به این دروغ چه مدالی میدهید :
  • منابع دروغ
  • منابع تکذیب
شارا
دوشنبه 21 مرداد 1392
خبرگزاری تسنیم
جمعه 4 خرداد 1397
			

ارسال دیدگاه

2
2
9
~ 69.2 %
~ 15.4 %
~ 15.4 %