در ابتدای ورودی خیابان یاسر در میدان یاسر تهران که منتهی به دفتر وی می شود، نیروهای امنیتی مانع از حضور فعالان سیاسی شده و برخی را نیز با بازداشت به اماکنی همچون پایگاه یکم فرحزادی منتقل کرده اند. همچنین ماشین هایی که قصد تردد در این منطقه را دارند، کارت های ماشینشان گرفته شده و بعضا ماشین هایی که قصد پارک کردن خودروی خود را دارند، پلاک های آنها کنده و مصادره می شود. همچنین چند دستگاه ون نیروی انتظامی در این منطقه مستقر شده.
92/2/21 - 15:13 2013/5/11 15:13

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی گفت: برخی شایعات منتشر شده مبنی بر حمله به دفتر آقای خاتمی در خیابان یاسر کذب است و صحت ندارد و اگر پلیس و نیروی انتظامی در آن منطقه حضور دارد برای رعایت نظم و امنیت آن منطقه و محدوده است. دفتر آقای خاتمی روال عادی کار خود را ادامه می دهد و ملاقات ها صورت می گیرد.

محمدرضا تابش در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص شایعه حمله ماموران امنیتی به دفتر آقای خاتمی اظهار داشت: پیامکی به دست برخی افراد رسیده مبنی بر اینکه امروز عده‌ای با تجمع در مقابل دفتر آقای خاتمی از ایشان برای ثبت نام در وزارت کشور دعوت به عمل می‌آورند که دفتر این اطلاعیه را تکذیب کرده و هشدار داده بود که تجمع صورت نگیرد.
 
محمدرضا تابش در پایان افزود: نیروی انتظامی کاری به دفتر آقای خاتمی ندارد و خبر محاصره دفتر ایشان تکذیب می‌شود.
 
شما به این دروغ چه مدالی میدهید :
  • منابع دروغ
  • منابع تکذیب
کلمه
شنبه 21 ارديبهشت 1392
خبرگزاری ایلنا
جمعه 4 خرداد 1397
			

ارسال دیدگاه

19
10
111
~ 79.3 %
~ 7.1 %
~ 13.6 %