به گزارش ایلنا یک چهره نزدیک به احمدی‌نژاد از برگزاری اولین جلسه رسانه‌ای این جریان٬ در روز گذشته با هدف سیاست‌گذاری چگونگی حضور احمدی‌نژاد در رسانه‌های کشور خبر داد.
93/11/2 - 14:59 2015/1/22 14:59

 

به گزارش هماپرس؛ روز گذشته ایلنا در خبری تحت عنوان “اولین جلسه کمیته رسانه‌ای احمدی‌نژاد تشکیل شد” مدعی شد «یک چهره نزدیک به احمدی‌نژاد و حامی وی، از برگزاری اولین جلسه رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد در روز سه‌شنبه خبر داد. بر اساس این گزارش محمدجعفر بهداد، محمد شیخان، مرتضی تمدن، ابوالحسن فقیه و عبدالرضا داوری اعضای این کمیته هستند که اولین جلسه آن نیز روز سه‌شنبه همین هفته در دفتر ولنجک احمدی‌نژاد برگزار شد و قرار است از این به بعد هر هفته روز چهارشنبه این جلسه برگزار شود. این کمیته با شرح وظایف مختلفی تشکیل شده که مهم‌ترین مسئولیت‌های آن؛ ۱- رصد اخبار مربوط به احمدی‌نژاد، ۲- رصد اخبار جریان نزدیک به محمود احمدی‌نژاد، ۳- رصد شرایط کشور و ۴- سیاستگذاری چگونگی حضور احمدی‌نژاد در رسانه‌های کشور است که رئیس شورای سیاستگذاری آن را عبدالرضا داوری برعهده دارد و ریاست شورا نیز خود احمدی‌نژاد است. این چهره آگاه همچنین به ایلنا خبر داد که برای انتشار روزنامه‌ نیز برنامه‌هایی وجود دارد.» آرمان با توجه به اینکه نوشته شده بود داوری رئیس این شورا را برعهده دارد با او تماس گرفت و درباره صحت خبر سوال کرد، او اصلا این خبر را ندیده بود و خواست تا متنش برایش خوانده شود. و پس از لحظه‌ای تامل گفت: «از این خبرسازی‌ها متاسفم.» متن گفت‌وگوی آرمان با دکتر عبدالرضا داوری در ادامه آمده است.

در اولین جلسه کمیته رسانه‌ای آقای احمدی‌نژاد چه گذشت؟

کدام جلسه؟

همان جلسه‌ای که محمدجعفر بهداد، محمد شیخان، مرتضی تمدن، ابوالحسن فقیه هم بودند و تصمیمات رسانه‌ای گرفتید.

دروغ است؛ دروغ.

یعنی این جلسه برگزار نشده است؟

اصلا کمیته رسانه‌ای وجود خارجی ندارد که بخواهد در ولنجک هم جلسه برگزار کند.

پس این خبر که منتشر شده چه بود؟

این خبر زائیده ذهن خبرسازان است.

پس تکذیب می‌کنید.

بله. من اصل خبر را تکذیب و اعلام می‌کنم صحت ندارد.

اصل را تکذیب کردید، فرعش چیست؟

ممکن است من به آنجا بروم و تحلیلی بگویم و تحلیلی بشنوم اما این به معنی فعالیت سازمان‌یافته نیست و اصلا سازمان یا کمیته‌ای به این اسم وجود ندارد. هر یک از افراد نزدیک به دولت قبل می‌توانند در ولنجک تحلیلی داشته باشند اما به‌صورت سازماندهی‌شده موضوعی وجود ندارد.

درباره روزنامه چه می‌گویید؟

آن هم دروغ است.

یعنی نمی‌خواهید روزنامه‌ای منتشر کنید؟

برنامه‌ای برای انتشار روزنامه نداریم. البته برخی نزدیکان آقای احمدی‌نژاد مجوز انتشار روزنامه دارند اما مطلع هستم برای انتشار در کوتاه‌مدت برنامه‌ای ندارند.

 

کلیدواژه ها :
  • شما به این دروغ چه مدالی میدهید :
    • منابع دروغ
    • منابع تکذیب